Detektyw Malinowski już w akcji!

poniedziałek, 29 maja 2023

Nasze intensywne prace nad stworzeniem prototypu gry zostały docenione. Nie tylko stworzyliśmy grę dźwiękową, która spełnia założenia projektu, ale również, która podoba się graczom. Testy pokazały, że tak specyficzna gra jaką jest audiogame została przyjętą z dużym zaciekawieniem. Nawet osoby, które nie były typowymi graczami przekazywały nam pozytywny feedback. Cieszy nas również dobry odbiór tej gry przez osoby z dysfunkcjami wzroku, co jest szczególnie ważne przy tego typu grach.

Dostaliśmy również zwrotnie kilka sugestii, w jaki sposób gra mogłaby być rozbudowywana o kolejne elementy, co jeszcze mogłoby się znaleźć w scenariuszu. Wszystko na zasadzie jest dobrze, ale chcielibyśmy więcej 😊 Takie informacje pochodziły głównie od typowych graczy. W związku z tym możliwe, że w przyszłości, pokusimy się o wersję Detektyw Malinowski 2.0, który w stworzonym przez nas świecie, ma na pewno jeszcze dużo zagadek do rozwiązania 😉.   

Dziękujemy wszystkim za pomoc w tworzeniu tej gry. Bez Was i Waszych cennych uwag na kolejnych etapach, nie dalibyśmy rady stworzyć tak dobrego i nowatorskiego audiogame`a.